9. ročník Gastonomických dnů šéfkuchaře Jiřího Švestky, Hotel Horizont Pec pod Sněžkou

9. ročník Gastonomických dnů šéfkuchaře Jiřího Švestky, Hotel Horizont Pec pod Sněžkou

Poslední listopadový víkend patřil v hotelu Horizont Pec pod Sněžkou již 9. ročníku Gastonomických dnů šéfkuchaře Jiřího Švestky. Nevšední lahůdky, připravené kreativním kuchařským týmem, snoubené s kvalitními víny z naší nabídky, přilákaly milovníky vynikajícího jídla a vína i známé osobnosti.

Do Pece dorazil i kritik gastronomie Milan Ballik či šéfkuchař restaurace U Zlaté studně v Praze Pavel Sapík se svým týmem.

Kuchařský tým Jiřího Švestky se drží tradiční české kuchyně, čte recepty ve starých kuchařkách našich babiček a přidává k nim vlastní fantazii.

Menu gastronomických dnů tak vždy příjemně zaútočí na chuťové pohárky hostů již od samotných předkrmů. Ten, kdo se rozhodl ochutnat hned několik pokrmů a chtěl se též něco dozvědět o podávaných jídlech i vínech, zvolil účast na degustačním večeru v pátek 28. 11. 2014 nebo v sobotu 29. 11. 2014.

Každé originální menu bylo doplněné moravskými víny z Vinařství Na Soutoku a víny z celého světa, která již 17 let dovážíme do České republiky.

Hotel Horizont v Peci pod Sněžkoupořádá Gastronomické dny každý rok. Jejich cílem je zachovat exkluzivnost a kouzlo zážitku, za kterým se zákazníci rádi vracejí. Jsou zpestřením začátku zimní sezóny a navštěvují je nejen hosté hotelu, ale také pro sousedy z Pece pod Sněžkou a celého trutnovského regionu.

Je to pro kuchařský tým i pro vinaře příležitost, aby ukázali, jak lahodným spojením a příjemným chuťovým zážitkem je snoubení vína s jídlem a aby sestavili degustační menu tak, aby všechna vybraná vína ideálně souzněla s podávanými pokrmy.

Krátké video z přípravy lahůdek můžete shlédnout na tomto odkazu.>>>

Vybraná vína z naší nabídky si můžete v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou vychutnávat celoročně.